top of page
Ara
  • Ayça Özyol

REAKTİF TEPKİLER (ALERJİ) ve PSYCH-K®

Bahar ayları ile beraber alerji sezonu da açıldı. Ama tabi alerjiler sadece bahar ayları ile sınırlı değil. Hayvan tüyü, toz, gıda gibi bedenimizin tepki gösterebildiği pek çok şey var. Aslında alerjiler sıklıkla bilinçaltında bizim bir kişiye, bir duruma ya da bir olaya gösterdiğimiz Reaktif Tepkidir. Ve yahut bizim için bir mesaj barındırır. Reaktif Tepki, her şeyin ötesinde enerjinin bir ifade şeklidir. Tipik olarak öksürmek, sulanan gözler, ciltte kabarıklık gibi reaktif tepkiler için kullanılan enerjiyi tahliye edebiliriz. Böylece hayatın keyfini çıkarabiliriz. PSYCH-K® ‘de Reaktif Tepkileri Dönüştürme Protokolümüz ile bu alerjinin zihnimizde ne ile bağlantılı olduğuna bakıyoruz. Bilinçaltı zihin seviyesinde aradaki bu bağlantıyı özgürleştirdiğimizde ve/veya mesajı alıp dönüştürdüğümüzde reaktif tepkilerimiz de sıklıkla ortadan kaybolur.

Önemli Not:

PSYCH-K®’nin profesyonel tıbbi müdahale yerine geçen bir uygulama olmadığını, bunun yerine sıklıkla tıbbi müdahaleye destek olan bir çalışma olduğunu bilmeniz önemlidir. PSYCH-K® yaklaşımı, fiziksel durumunuzla ilişkili olabilecek tüm kısıtlayıcı bilinçaltı inançlarınızı size destek olacak şekilde dönüştürmekle ilgilidir. Bu inançlar genelde hayatımızın erken evrelerinde edinilirler ve yetişkinlikte de bilinçli farkındalık seviyemizin dışında sürdürülürler. Zihin ve Beden arasında çok güçlü bir biyolojik etkileşim vardır. PSYCH-K® size bu alanda yardımcı olabilir. Ben tıbbi bir eğitime sahip olmadığım için, sizin sağlık durumunuza bir doktorun yaptığı gibi teşhis ve tedavi programı ile müdahale edemem. Başka bir deyişle, biz PSYCH-K® ile teşhis koymayız ya da hastalıkları tedavi etmeyiz. Ve fakat, PSYCH-K® kullanarak, fiziksel ve zihinsel olarak sağlığınızı ve iyi olma halinizi etkileyebilen bilinçaltı inançlarınızı değiştirmenize yardım ederiz. Bazen sadece PSYCH-K® kullanarak bir fiziksel ya da zihinsel durum belirgin bir şekilde iyiye gidebilir!

Net bir sonuç garanti etmek mümkün değilse de (çünkü sonuç sorunu yaşayan kişiye ve onun yaşadığı duruma bağlıdır), PSYCH-K®‘nin, insanların zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak tatminkar ve mutlu bir hayata sahip olmalarına yardım etme konusunda 30 yıllık bir tarihi ve tecrübesi mevcuttur.


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page