top of page
Ara
  • Ayça Özyol

Bugün Ne İçin Şükrettin?

Güncelleme tarihi: 11 Mar 2022

Düşük hissettiren düşüncelerimiz olduğunda, genel frekansımızı düşüren duygular yaratır.

Aynı şekilde, yüksek hissettiren düşüncelerimiz olduğunda, frekansımızı yükselten duygular yaratır.

Dünyaya enerji perspektifinden bakabilseydik, düşünceleri de görebilirdik. Çünkü, bu dünyadaki her şey gibi, düşünceler de enerjiden yapılmıştır. Sahip olduğumuz her düşünce, kişisel enerji alanımızın bir parçası haline gelen bir frekans yaratır. Alanımızda benzer frekansları taşıyan düşünceler bir araya gelerek bir model oluşturur. Aynı tür düşünceleri düşünmeye devam edersek, zamanla oluşturdukları kalıplar hissetmemiz için yeterince güçlenecektir. Buna duygu diyoruz.

Siz bugün ne için şükrettiniz?


Yaşadığımız her duygunun 20 megahertz'den 700+ megahertz'e kadar değişen farklı bir frekansı vardır. Gerçekten minnettarlığa her odaklandığımızda, titreşim frekansımız 540 megahertz'e yükselir. Şükran, diğer ruh hallerine ve enerjilere kıyasla, içinde bulunulması ve deneyimlenmesi gereken çok yüksek bir titreşim hali ve enerjidir. Ayrıca unutmayalım ki benzer enerjiler birbirini çeker. Yani hangi frekanstan yayın yapıyorsanız benzeri frekansı kendinize çekersiniz. Bunun yanında, şükretmek için ne kadar çok zaman harcarsak, vücudumuz o kadar çok endorfin üretmeye ve bedenimiz o kadar enerji dolu hissetmeye başlar. Amerika’da bu konu ile ilgili yapılan bir araştırmada şükreden insanların kendilerini çok daha iyi hissettikleri, hayata pozitif baktıkları ve doktor ziyaretlerinin azaldığı gözlemlenmiş.

O zaman şükretmeyi bir alışkanlık haline dönüştürmek için akşam yatmadan önce o gün içinde şükrettiğiniz 5 şeyi düşünmek ve hatta yazmak iyi bir fikir olabilir.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page